Previous
Next
Uw interesse
Uw gegevens
Voornaam
Naam
Email
Telefoonnummer
Boodschap
Door dit formulier te gebruiken gaat u akkoord met de opslag en verwerking van uw gegevens door deze website.
Ik ga akkoord met de privacy politiek van INNI Group NV (zie link hieronder)
Screen Shot 2018-08-13 at 18.47.37

INNI group nv

Industrielaan 5. B-8501 Heule
T +32 56 36 32 11
E info@innigroup.com
BTW BE 0418.420.485

Of contacteer rechtstreeks onze sales

Regio West- & Oost-Vlaanderen

Bart Vermeersch – T  +32 478 93 28 21 – E bart.vermeersch@innigroup.com

Regio Antwerpen & Brabant

Philippe Asscherickx – T +32 476 38 85 41 – E philippe.asscherickx@innigroup.com

Bestuursdrukkerij & alles rond de verkiezingen

Catherine Deblon – T +32 56 36 32 03 –  E catherine.deblon@innigroup.com

Alles rond de gemeenten

Ivan Hryzyk  – T +32 473 73 68 44 –  E ivan.hryzyk@innigroup.com

Regio Brussel & Wallonië

Luc Delperdange – T +32 472 35 29 09 – E luc.delperdange@innigroup.com

Regio BENELUX

Rik Baert – T +32 470 11 44 10 – E rik.baert@innigroup.com

Philippe Asscherickx – T +32 476 38 85 41 – E philippe.asscherickx@innigroup.com

Regio Frankrijk 

Olivier Mayez – T +33 6 80 23 57 84 – E olivier.mayez@innigroup.com