Previous
Next

    Uw interesse
    Uw gegevens
    Voornaam
    Naam
    Email
    Telefoonnummer
    Boodschap
    Door dit formulier te gebruiken gaat u akkoord met de opslag en verwerking van uw gegevens door deze website.
    Ik ga akkoord met de privacy politiek van INNI Group NV (zie link hieronder)
    Screen Shot 2018-08-13 at 18.47.37

    INNI group nv

    Industrielaan 5. B-8501 Heule
    T +32 56 36 32 11
    E info@innigroup.com
    BTW BE 0418.420.485

    Of contacteer rechtstreeks onze sales

    Regio West- & Oost-Vlaanderen

    Bart Vermeersch – T  +32 478 93 28 21 – E bart.vermeersch@innigroup.com

    Regio Brussel & Wallonië

    Luc Delperdange – T +32 472 35 29 09 – E luc.delperdange@innigroup.com

    Bestuursdrukkerij & alles rond de verkiezingen

    Catherine Deblon – T +32 56 36 32 03 –  E catherine.deblon@innigroup.com

    Alles rond de gemeenten

    Ivan Hryzyk  – T +32 473 73 68 44 –  E ivan.hryzyk@innigroup.com

    Regio BENELUX

    Rik Baert – T +32 470 11 44 10 – E rik.baert@innigroup.com

    Philippe Asscherickx – T +32 476 38 85 41 – E philippe.asscherickx@innigroup.com 

    Regio Frankrijk

    Olivier Mayez – T +32 473 35 00 52 – E olivier.mayez@innigroup.com

    Publishers

    Kimberly Demasure – T +32 473 51 36 98 – E kimberly.demasure@innigroup.com

    Door de site te blijven gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

    Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

    Sluiten