Uw interesse
Uw gegevens
Voornaam
Naam
Email
Telefoonnummer
Boodschap
Door dit formulier te gebruiken gaat u akkoord met de opslag en verwerking van uw gegevens door deze website.
Ik ga akkoord met de privacy politiek van INNI Group NV (zie link hieronder)
Screen Shot 2018-08-13 at 18.47.37

INNI group nv

Industrielaan 5. B-8501 Heule
T +32 56 36 32 11
E info@innigroup.com
BTW BE 0418.420.485

Of contacteer rechtstreeks onze sales

Regio West & Oost-Vlaanderen 

Micheline Gourlandt – T  +32 476 24 16 51 – E micheline.gourlandt@innigroup.com

Regio Brussel & Wallonië 

Luc Delperdange – T +32 472 35 29 09 – E luc.delperdange@innigroup.com

Regio Antwerpen & Brabant 

Ludo Wouters – T +32 475 65 71 14 –  E ludo.wouters@innigroup.com

Regio Vlaanderen 

Rik Baert – T +32 470 11 44 10 – E rik.baert@innigroup.com

Regio Frankrijk 

Olivier Mayez – T +33 6 80 23 57 84 – E olivier.mayez@innigroup.com

Bart Vermeersch – T +32 478 93 28 21 – E bart.vermeersch@innigroup.com

Baudouin Galois – T +32 470 18 06 73 – E baudouin.galois@innigroup.com